Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Autorstwo monografii – 80 pkt
Autorstwo rozdziału – 20 pkt
Aktualności
książki i kubek z kawą
18.07.2024

Otwarte podręczniki OpenStax – webinar

OpenStax to inicjatywa Uniwerytetu Rice’a, oferująca dostęp do darmowych, recenzowanych, wysokiej jakości podręczników, szczególnie dla studentów uczelni wyższych. Większość z nich jest w języku angielskim, kilka zostało przetłumaczonych na język polski. Podręczniki OpenStax to świetne dodatkowe źródło wiedzy, z którego mogą korzystać nie tylko uczący się, ale także nauczyciele akademiccy w swojej pracy dydaktyczno-naukowej. Treści […]Czytaj więcej »
pisanie
14.05.2024

Przedłużamy nabór do monografii wieloautorskiej

Decyzją prof. Moniki Olszewskiej, redaktor naczelnej UMR, nabór do 4 tomu „Problemów współczesnej medycyny” zostaje przedłużony do 31 maja. Zapraszamy do składania propozycji rozdziałów.Czytaj więcej »
współpraca, warsztaty, nauka
16.02.2024

Otwarte webinary w lutym

Zapraszamy na szkolenia online prowadzone na platformie MS Teams. Uczestnicy na życzenie otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze. Każde ze szkoleń trwa godzinę, a udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Prowadzenie: mgr Magdalena Kokosińska, starszy bibliotekarz ds. wydawnictwa, sekretarz redakcji i redaktor językowy UMedical Reports   19.02 (poniedziałek), godz. 16:30 „Otwarte Zasoby Edukacyjne […]Czytaj więcej »