Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Autorstwo monografii – 80 pkt
Autorstwo rozdziału – 20 pkt
Aktualności
współpraca, warsztaty, nauka
16.02.2024

Otwarte webinary w lutym

Zapraszamy na szkolenia online prowadzone na platformie MS Teams. Uczestnicy na życzenie otrzymają zaświadczenie o udziale w webinarze. Każde ze szkoleń trwa godzinę, a udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Prowadzenie: mgr Magdalena Kokosińska, starszy bibliotekarz ds. wydawnictwa, sekretarz redakcji i redaktor językowy UMedical Reports   19.02 (poniedziałek), godz. 16:30 „Otwarte Zasoby Edukacyjne […]Czytaj więcej »
ołówek na białym tle pisanie od zera
02.02.2024

Jak publikować w UMR? Webinar informacyjny

Zapraszamy dziś na spotkanie informacyjne w formie webinaru, na którym opowiemy, jak przygotować się do publikacji w UMedical Reports: jak pracować z szablonem publikacji, dlaczego instrukcja dla autorów jest ważna, na co zwrócić uwagę podczas pisania tekstu, w jaki sposób autorzy współpracują z redakcją. Termin: piątek 2 lutego 2024, godz. 11:00 (spotkanie potrwa maksymalnie godzinę). […]Czytaj więcej »
Osoba wyszukujące informacje w Internecie w telefonie
24.01.2024

Webinar – Wyszukiwanie pełnych tekstów

Zapraszamy na bezpłatne webinarium „Główka pracuje, czyli jak wyszukać pełen tekst artykułu (i go pobrać)”. Szkolenie przeznaczone dla osób, które w swojej codziennej pracy i nauce potrzebują pełnych tekstów artykułów naukowych. Zaprezentujemy dwa podstawowe narzędzia dostępne z poziomu sieci uniwersyteckiej: Full Text Finder i BrowZine, a także podpowiemy, w jakich bazach dostępnych w Internecie warto […]Czytaj więcej »